7,364
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 24: | Line 24: | ||
|valign=top style="border: 2px #CC0000 solid; background-color: #06305B; background-image: -moz-linear-gradient(center top, #06305B, #000000); background-image: -webkit-linear-gradient(top, #06305B, #000000); background-image: -o-linear-gradient(top, #06305B, #000000); background-image: -ms-linear-gradient(top, #06305B, #000000); background-image: linear-gradient(top, #06305B, #000000); color: #BFBFBF; vertical-align:middle;"|'''Signature''' | |valign=top style="border: 2px #CC0000 solid; background-color: #06305B; background-image: -moz-linear-gradient(center top, #06305B, #000000); background-image: -webkit-linear-gradient(top, #06305B, #000000); background-image: -o-linear-gradient(top, #06305B, #000000); background-image: -ms-linear-gradient(top, #06305B, #000000); background-image: linear-gradient(top, #06305B, #000000); color: #BFBFBF; vertical-align:middle;"|'''Signature''' | ||
|style="border: 2px #0066FF solid; background-color: #373737; background-image: -moz-linear-gradient(center top, #373737, #000000); background-image: -webkit-linear-gradient(top, #373737, #000000); background-image: -o-linear-gradient(top, #373737, #000000); background-image: -ms-linear-gradient(top, #373737, #000000); background-image: linear-gradient(top, #373737, #000000); color: White"|{{KeybladeSpyMaster/Sig}} | |style="border: 2px #0066FF solid; background-color: #373737; background-image: -moz-linear-gradient(center top, #373737, #000000); background-image: -webkit-linear-gradient(top, #373737, #000000); background-image: -o-linear-gradient(top, #373737, #000000); background-image: -ms-linear-gradient(top, #373737, #000000); background-image: linear-gradient(top, #373737, #000000); color: White"|{{KeybladeSpyMaster/Sig}} | ||
|- | |||
|valign=top style="border: 2px #CC0000 solid; background-color: #06305B; background-image: -moz-linear-gradient(center top, #06305B, #000000); background-image: -webkit-linear-gradient(top, #06305B, #000000); background-image: -o-linear-gradient(top, #06305B, #000000); background-image: -ms-linear-gradient(top, #06305B, #000000); background-image: linear-gradient(top, #06305B, #000000); color: #BFBFBF"|'''Edit Count''' | |||
|style="border: 2px #0066FF solid; background-color: #373737; background-image: -moz-linear-gradient(center top, #373737, #000000); background-image: -webkit-linear-gradient(top, #373737, #000000); background-image: -o-linear-gradient(top, #373737, #000000); background-image: -ms-linear-gradient(top, #373737, #000000); background-image: linear-gradient(top, #373737, #000000); color: White"|{{Special:Editcount/KeybladeSpyMaster}} | |||
|- | |- | ||
|valign=top style="border: 2px #CC0000 solid; background-color: #06305B; background-image: -moz-linear-gradient(center top, #06305B, #000000); background-image: -webkit-linear-gradient(top, #06305B, #000000); background-image: -o-linear-gradient(top, #06305B, #000000); background-image: -ms-linear-gradient(top, #06305B, #000000); background-image: linear-gradient(top, #06305B, #000000); color: #BFBFBF; vertical-align:middle;"|'''Talk Bubble avatars''' | |valign=top style="border: 2px #CC0000 solid; background-color: #06305B; background-image: -moz-linear-gradient(center top, #06305B, #000000); background-image: -webkit-linear-gradient(top, #06305B, #000000); background-image: -o-linear-gradient(top, #06305B, #000000); background-image: -ms-linear-gradient(top, #06305B, #000000); background-image: linear-gradient(top, #06305B, #000000); color: #BFBFBF; vertical-align:middle;"|'''Talk Bubble avatars''' |
edits