193
edits
Line 197: | Line 197: | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|[[Sliding Dash]]||[[Blizzara]]||[[:Category:Type G recipes|G]]||[[Terra]]||[[Ventus]]||[[Aqua]]||95% | |[[Sliding Dash]]||[[Blizzara]]||[[:Category:Type G recipes|G]]||[[Terra]]||[[Ventus]]||[[Aqua]]||95% | ||
|- bgcolor="#B6E6FA" | |||
|rowspan=3|'''[[Stun Edge]]'''||[[Sliding Dash]]||[[Thunder]]||[[:Category:Type K recipes|K]]||[[Terra]]||[[Ventus]]||[[Aqua]]||95% | |||
|- bgcolor="#B6E6FA" | |||
|[[Strike Raid]]||[[Thunder]]||[[:Category:Type L recipes|L]]||[[Terra]]||[[Ventus]]||[[Aqua]]||95% | |||
|- bgcolor="#B6E6FA" | |||
|[[Strike Raid]]||[[Thundara]]||[[:Category:Type K recipes|K]]||[[Terra]]||[[Ventus]]||[[Aqua]]||95% | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|rowspan=7|'''[[Slot Edge]]'''||[[Wishing Edge]]||[[Cure]]||[[:Category:Type O recipes|O]]||-||-||[[Aqua]]||100% | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|[[Poison Edge]]||[[Cura]]||[[:Category:Type P recipes|P]]||[[Terra]]||[[Ventus]]||[[Aqua]]||95% | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|[[Blizzard Edge]]||[[Cura]]||[[:Category:Type G recipes|G]]||[[Terra]]||[[Ventus]]||[[Aqua]]||95% | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|[[Curaga]]||[[Renewal Block]]||[[:Category:Type N recipes|N]]||[[Terra]]||[[Ventus]]||-||90% | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|[[Curaga]]||[[Focus Block]]||[[:Category:Type P recipes|P]]||[[Terra]]||[[Ventus]]||-||90% | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|[[Curaga]]||[[Renewal Barrier]]||[[:Category:Type N recipes|N]]||-||-||[[Aqua]]||90% | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|[[Curaga]]||[[Focus Barrier]]||[[:Category:Type P recipes|P]]||-||-||[[Aqua]]||90% | |||
|- bgcolor="#B6E6FA" | |||
|rowspan=3|'''[[Fire Strike]]'''||[[Poison Edge]]||[[Fira]]||[[:Category:Type D recipes|D]]||[[Terra]]||[[Ventus]]||[[Aqua]]||100% | |||
|- bgcolor="#B6E6FA" | |||
|[[Wishing Edge]]||[[Ignite]]||[[:Category:Type A recipes|A]]||-||-||[[Aqua]]||100% | |||
|- bgcolor="#B6E6FA" | |||
|[[Stun Edge]]||[[Fire]]||[[:Category:Type K recipes|K]]||[[Terra]]||[[Ventus]]||[[Aqua]]||100% | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|rowspan=3|'''[[Confusion Strike]]'''||[[Quick Blitz]]||[[Confuse]]||[[:Category:Type O recipes|O]]||[[Terra]]||[[Ventus]]||[[Aqua]]||100% | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|[[Sliding Dash]]||[[Zero Gravity]]||[[:Category:Type K recipes|K]]||[[Terra]]||[[Ventus]]||[[Aqua]]||100% | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|[[Strike Raid]]||[[Confuse]]||[[:Category:Type G recipes|G]]||[[Terra]]||[[Ventus]]||[[Aqua]]||100% | |||
|- bgcolor="#B6E6FA" | |||
|rowspan=3|'''[[Binding Strike]]'''||[[Quick Blitz]]||[[Bind]]||[[:Category:Type K recipes|K]]||[[Terra]]||[[Ventus]]||[[Aqua]]||100% | |||
|- bgcolor="#B6E6FA" | |||
|[[Strike Raid]]||[[Bind]]||[[:Category:Type O recipes|O]]||[[Terra]]||[[Ventus]]||[[Aqua]]||100% | |||
|- bgcolor="#B6E6FA" | |||
|[[Stun Edge]]||[[Zero Gravity]]||[[:Category:Type I recipes|I]]||[[Terra]]||[[Ventus]]||[[Aqua]]||100% | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|rowspan=2|'''[[Brutal Blast]]'''||[[Stun Edge]]||[[Mine Shield]]||[[:Category:Type O recipes|O]]||[[Terra]]||-||-||70% | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|[[Binding Strike]]||[[Mine Square]]||[[:Category:Type L recipes|L]]||[[Terra]]||-||-||70% | |||
|- bgcolor="#B6E6FA" | |||
|rowspan=2|'''[[Tornado Strike]]'''||[[Confusion Strike]]||[[Aeroga]]||[[:Category:Type G recipes|G]]||-||[[Ventus]]||-||100% | |||
|- bgcolor="#B6E6FA" | |||
|[[Binding Strike]]||[[Aeroga]]||[[:Category:Type F recipes|F]]||-||[[Ventus]]||-||100% | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|rowspan=5|'''[[Magnet Spiral]]'''||[[Binding Strike]]||[[Collision Magnet]]||[[:Category:Type K recipes|K]]||[[Terra]]||[[Ventus]]||[[Aqua]]||100% | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|[[Binding Strike]]||[[Magnega]]||[[:Category:Type J recipes|J]]||[[Terra]]||[[Ventus]]||[[Aqua]]||100% | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|[[Quick Blitz]]||[[Magnera]]||[[:Category:Type K recipes|K]]||[[Terra]]||[[Ventus]]||[[Aqua]]||20% | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|[[Stun Edge]]||[[Magnera]]||[[:Category:Type L recipes|L]]||[[Terra]]||[[Ventus]]||[[Aqua]]||20% | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|[[Zero Gravira]]||[[Magnet]]||[[:Category:Type I recipes|I]]||[[Terra]]||[[Ventus]]||[[Aqua]]||20% | |||
|- bgcolor="#B6E6FA" | |||
|rowspan=2|'''[[Windcutter]]'''||[[Binding Strike]]||[[Aeroga]]||[[:Category:Type F recipes|F]]||[[Terra]]||-||-||100% | |||
|- bgcolor="#B6E6FA" | |||
|[[Confusion Strike]]||[[Aeroga]]||[[:Category:Type G recipes|G]]||[[Terra]]||-||-||100% | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|rowspan=2|'''[[Limit Storm]]'''||[[Brutal Blast]]||[[Confusion Strike]]||[[:Category:Type G recipes|G]]||[[Terra]]||-||-||100% | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|[[Brutal Blast]]||[[Binding Strike]]||[[:Category:Type D recipes|D]]||[[Terra]]||-||-||100% | |||
|- bgcolor="#B6E6FA" | |||
|rowspan=1|'''[[Salvation]]'''||[[Wind Raid]]||[[Curaga]]||[[:Category:Type N recipes|N]]||-||[[Ventus]]||-||100% | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|rowspan=3|'''[[Collision Magnet]]'''||[[Quick Blitz]]||[[Magnera]]||[[:Category:Type K recipes|K]]||[[Terra]]||[[Ventus]]||[[Aqua]]||80% | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|[[Stun Edge]]||[[Magnera]]||[[:Category:Type L recipes|L]]||[[Terra]]||[[Ventus]]||[[Aqua]]||80% | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|[[Zero Gravira]]||[[Magnet]]||[[:Category:Type I recipes|I]]||[[Terra]]||[[Ventus]]||[[Aqua]]||80% | |||
|- bgcolor="#B6E6FA" | |||
|rowspan=1|'''[[Geo Impact]]'''||[[Brutal Blast]]||[[Brutal Blast]]||[[:Category:Type N recipes|N]]||[[Terra]]||-||-||70% | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|rowspan=2|'''[[Sacrifice]]'''||[[Dark Haze]]||[[Warp]]||[[:Category:Type B recipes|B]]||[[Terra]]||-||-||100% | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|[[Poison Edge]]||[[Warp]]||[[:Category:Type D recipes|D]]||[[Terra]]||-||-||100% | |||
|- bgcolor="#B6E6FA" | |||
|rowspan=4|'''[[Break Time]]'''||[[Curaga]]||[[Renewal Block]]||[[:Category:Type N recipes|N]]||[[Terra]]||[[Ventus]]||-||10% | |||
|- bgcolor="#B6E6FA" | |||
|[[Curaga]]||[[Renewal Barrier]]||[[:Category:Type N recipes|N]]||-||-||[[Aqua]]||10% | |||
|- bgcolor="#B6E6FA" | |||
|[[Curaga]]||[[Focus Block]]||[[:Category:Type P recipes|P]]||[[Terra]]||[[Ventus]]||-||10% | |||
|- bgcolor="#B6E6FA" | |||
|[[Curaga]]||[[Focus Barrier]]||[[:Category:Type P recipes|P]]||-||-||[[Aqua]]||10% | |||
|} | |} |
edits