2,767
edits
Line 119: | Line 119: | ||
===Mission 2=== | ===Mission 2=== | ||
<div class="tabber" style="float: left;"> | |||
<div class="tabbertab" title="Completion Bonus" style="float: left; background-color:white"; width="350px"> | |||
{| border="0" cellpadding="5" cellspacing="10" align="left" | {| border="0" cellpadding="5" cellspacing="10" align="left" | ||
{| border="1" cellpadding="5" cellspacing="0" align="left" | {| border="1" cellpadding="5" cellspacing="0" align="left" | ||
|- | |- | ||
Line 154: | Line 153: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
|} | |||
| | </div><div class="tabbertab" title="Treasure" style="float: left; background-color:white"; width="350px"> | ||
{| border="0" cellpadding="5" cellspacing="10" align="left" | |||
|- | |||
{| border="1" cellpadding="5" cellspacing="0" align="left" | |||
|- | |||
!style="background:#5050eb;"| Treasure | |||
!style="background:#5050eb;"| Screen | |||
!style="background:#5050eb;"| Enemy | |||
|- style="background:#F0FFF0;" | |||
| Masamune-G | |||
| Back | |||
| Driller (red) | |||
|- style="background:#87CEEB;" | |||
| Neon Orb-G | |||
| Left | |||
| Crawler | |||
|- style="background:#F0FFFF;" | |||
| Auto-Regen Ability | |||
| Front | |||
| Bomber (red) | |||
|- style="background:#87CEEB;" | |||
| Neon Bar-G | |||
| Back | |||
| Crawler | |||
|- style="background:#F0FFFF;" | |||
| Fira-G | |||
| Back | |||
| Phoenix (red) | |||
|- style="background:#87CEEB;" | |||
| Rotor-G | |||
| Back | |||
| Bomber (red) | |||
|- style="background:#F0FFFF;" | |||
| Fira-G | |||
| Back | |||
| Phoenix (red) | |||
|- style="background:#87CEEB;" | |||
| Neon Bar-G | |||
| Front | |||
| Crawler | |||
|- style="background:#F0FFFF;" | |||
| Neon Orb-G | |||
| Front | |||
| Crawler | |||
|- style="background:#87CEEB;" | |||
| Neon Bar-G | |||
| Front | |||
| Crawler | |||
|- style="background:#F0FFFF;" | |||
| Propeller-G | |||
| Front | |||
| Phoenix (gold) | |||
|- style="background:#87CEEB;" | |||
| Mini-Propeller-G | |||
| Front | |||
| Phoenix (red) | |||
|- style="background:#F0FFFF;" | |||
| Neon Orb-G | |||
| Left | |||
| Crawler | |||
|- style="background:#87CEEB;" | |||
| Gungnir-G | |||
| Front | |||
| Driller (red) | |||
|- style="background:#F0FFFF;" | |||
| Neon Bar-G | |||
| Right | |||
| Crawler | |||
|- style="background:#87CEEB;" | |||
| Bridge-G | |||
| Right | |||
| Tank (gold) | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
|}</div></div> | |||
{{-}} | {{-}} | ||
edits